TÜRKÇE ENGLISH +90 262 751 40 80

Hakkımızda

ATAKPAN ELEKTRİK A.Ş. Yüksek Gerilim / Orta Gerilim / Alçak Gerilim Şalt tesisleri ve Generator kontrol ve koruma sistemleri, Elektrik Santralleri, Otomasyon sitemleri, Endüstriyel tesisler gibi elektrik enerjisinin kullanıldığı ve kontrol edildiği tüm alanlarda ulusal ve uluslararası kalite ve standartlarda panolar üreterek hizmet vermeye başlamıştır.

 

Global düşünüp yerel kararlar veren; ATAKPAN ELEKTRİK SAN. VE TİC. A.Ş. Toplam Kalite Yönetimini, firmamızın içinde bulunduğu “çalışanlarımız”, “ortaklarımız”, “müşterilerimiz”, “tedarikçilerimiz”, “çevre”, “içinde yaşadığımız toplum”, “teknoloji” ortamında başarılı olmak için, bitmek bilmeyen bir yaşam tarzı ve yolculuk olarak kabul etmektedir.

Firmamızda uygulanmakta olan tüm süreçlerin, uluslararası kalite düzeyinde gerçekleştirilmesi ve çalışanların katılımı ile sürekli iyileştirilmesi, faaliyetlerimiz sırasında çevrenin korunması, üretmiş olduğumuz ürünlerin, müşterilerimizin ekonomik ve teknik gereksinimlerine en uygun bir şekilde gerçekleştirilmesi, vazgeçilmez prensiplerimiz arasındadır. İşletme sürecinin her aşamasının bütünüyle kontrolünü amaçlayan
ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi’nin gereği olarak, yüksek kalite ve verimlilik, düşük maliyet ve zamanında teslimat hedeflenmektedir.